sitemap

Referenties cliënten

Schriftelijke reacties van cliënten worden zo identiek mogelijk weergeven op Internet, inclusief taalfouten. Namen en initialen worden 'standaard' veranderd. Om dezelfde reden worden soms plaatsen en unieke herkenningsgegevens veranderd.


Vorige testimonial Volgende testimonial
457

Reactie op stottercursus

Beste Pieter,

Laat ik eerst even voorop stellen dat ik met een goed en voldaan gevoel ben teruggekeerd van de tweedaagse cursus. Het gesprek met mijn Engelse directeur ging ook goed en dat geeft een extra dosis vertrouwen.
Ik had inderdaad nog een vraag en die had betrekking op de ongeveer 20 motorische "afwijkingen" die mensen met spraakproblemen hebben. Ik dacht dat er misschien nog een aantal kleine tips waren om dat te verhelpen. Het was puur een vraag uit interesse.
Ik heb de afgelopen dagen gemerkt dat de tips die je me gegeven hebt echt werken. Het is nu aan mij om de discipline te hebben om ze dusdanig te oefenen dat ze een automatische worden. Iedere ochtend zit ik in de trein en lees ik in gedachten enkele krantenberichten uit de Spits/Metro voor op de MTRT manier.
Nogmaals, ik ben met een erg goed gevoel weggegaan.

Met vriendelijke groet,

Martin van Zanten










+31 (0)182 612 345


Art. juni 2001
gazet van antwerpen
De aanpak van Frijters is zeer praktisch, zonder hocus pocus, met tips om tot rust te komen..

Nieuwe locaties